درباره ما | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا

درباره ما

 

 

 

 

 

نشر دانشگاهی کیان با چاپ بيش از 400 عنوان كتاب در بخش فني و مهندسي توانسته است در طول سال­‌هاي كوتاه پس از شروع فعاليت خود در حوزه ­ي نشر (1387) جايگاه ويژه­‌اي ميان علاقه‌مندان كتاب­‌هاي تخصصي و دانشگاهي پیدا کند. اين نشر قصد دارد در سايه­‌ي الطاف الهي و همت متخصصان جوان و دانش­‌محور حوزه­‌ي چاپ و نشر و نيز به كمك قلم تواناي نويسندگان برجسته دانشگاهي و صنعتيِ عضو خانواده­ خود، دسترسي علاقه‌منداناعم از دانشجويان، پژوهشگران و نيز اساتيد ارجمند را به كتاب­‌هاي پربار و غني بومي فراهم سازد.

در اين راستا، اين نشر با توجه به نياز مبرم بخش دانشگاهي و نيز صنعتي كشور به كتاب­‌هاي فارسي مناسب و پرمحتوا در حوزه­ فني و مهندسي، اقدام به راه‌­اندازي و گسترش دپارتمان­‌هاي تخصصي براساس رشته­‌هاي دانشگاهي و تحقيقاتي نموده و افتخار همكاري با اساتيد به نام و اهل فن و دانشجويان مقاطع تحصيلات تكميلي فعال در جهت بررسي نيازها و موانع توليد و نشر كتاب­‌هاي درسي و دانشگاهي و مراجع آموزشي و كاربردي با هدف نگارش اصولي كتاب، مطابق با روش­‌ها و استانداردهاي نوين آموزشي را در كارنامه­ خود دارد و توانسته است با استفاده از تخصص ارزشمند اعضاي آكادميك اين دپارتمان‌­ها در بخش­هاي تأليف، ترجمه و نيز ويراست كتب فني و مهندسي، با توجه به بازخوردهاي سازنده و متفكرانه­ مخاطبان، اقدام به چاپ كتاب­‌هاي ارزشمند و كاربردي نمايد.  

به اين منظور از تمامي علاقه‌مندان و پژوهشگران عرصه­ علوم فني و مهندسي درخواست مي­‌شود پيشنهادهاي خود را در زمينه­ چاپ و نشر كتاب­‌هاي ارزنده­ خود مطرح نمايند تا دست در دست يكديگر در جهت دستيابي به دانش فني و فناوري­‌هاي جديد و بهبود كمي و كيفي منابع علمي حوزه­ آموزش و پژوهش گام برداريم.

براي درج پيشنهاد و انتقادهاي خود درمورد كتاب­‌هاي اين مجموعه از گزينه­‌هاي پيش­‌بيني‌­شده براي نظرخواهي در صفحه­ مربوط به هر كتاب در وب­سايت و نيز براي پيشنهاد چاپ كتابتان از گزينه­ موجود در صفحه­ آغازين وب­سايت استفاده نماييد. همچنين علاقه‌مندان كتاب‌­هاي فني و مهندسي مي­‌توانند با عضويت در کانمال تلگرام به آدرس kianpublication@ و نیز سيستم اطلاع­‌رساني انتشارات كيان از جديدترين كتاب­هاي چاپ شده توسط اين نشر مطلع گردند.