مرجع کاربردی Revit Architecture | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
مرجع کاربردی Revit Architecture
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 2
یک فصل از کتاب را بخوانید

مرجع کاربردی Revit Architecture

مشخصات:
تعداد صفحات: 328
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 3-036-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1393 اول
وزن: 520 گرم
قیمت اصلی:
180000ریال
قیمت با تخفیف: 162000ریال

درعصر حاضر با پیشرفت های خیره کننده ی فناوری های دنیای نرم افزار در بخش معماری و مدل سازی ساختمان روبه رو هستیم. برخلاف گذشته که امکان شبیه سازی ساختمان پیش از ساخت وجود نداشت، امروزه با پیشرفت های نرم افزاری می توانیم ساختمان را در دنیای مجازی به شکلی واقعی مدل کنیم. در این راستا نرم افزارRevit Architecture محصول قدرتمند شرکت Autodesk، توانایی آن را دارد که ایده ها و تصورات ما را واقعیت ببخشد.
برای استفاده از این امکان جذاب نرم افزاری، لازم است ابتدا پلان را ترسیم کرده و سپس به صورت همزمان به حالت سه-بعدی، نما و مقاطع دسترسی یافته و می توانیم به آنالیز طرح خود بپردازیم. این نرم افزار، از کتابخانه ی مصالح و آبجکت های متعددی بهره می برد و از رندرگیری قابل قبولی نیز برخوردار است و به راحتی قابلیت به اشتراک گذاشتن فایل ها را با سایر نرم افزارهای مشابه سه-بعدی ساز، داراست.
این کتاب قصد دارد تا شما را به روشی مناسب و در حداقل زمان ممکن با ابزارها و امکانات نسخه ی جدید این نرم افزار آشنا کند. ویرایش جدید این اثر، نسخه ی به روزشده ای از آموزش این نرم افزار است. برای آغاز کار با Revit و یا ادامه ی حرفه تر با آن، بهتر است این کتاب را خوب بخوانید.

برای نصب این نرم افزار لازم است فایل موجود در قسمت فایل های مرتبط شامل راهنمای تصویری را دانلود نمایید
همچنین، فایل اشاره شده در نکته پنجم از صفحه 34 کتاب با عنوان temp.rar در قسمت فایل های مرتبط قرار داده شده است.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید