مرجع کاربردی برنامه نویسان Android | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
مرجع کاربردی برنامه نویسان Android
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 0
یک فصل از کتاب را بخوانید

مرجع کاربردی برنامه نویسان Android

مشخصات:
تعداد صفحات: 512
قطع: وزیری
کتاب دارای CD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 2-033-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1397 پنجم
وزن: 820 گرم
قیمت اصلی:
525000ریال
قیمت با تخفیف: 472500ریال

شاید برای شمایی که قصد مطالعه این کتاب را دارید، نیازی به بحث درباره ی قدرت و اهمیت اندروید در دنیای گَجت های همراه نباشد. اندروید در سال های اخیر به یکی از برترین پِلَت فُرم ها برای گَجت های همراه تبدیل شده است و یک توسعه دهنده باهوش می کوشد خود را با بازار جهانی هماهنگ کرده و به یادگیری آن بپردازد. اما در آغاز کار با هر پِلت فرم جدید، ممکن است مشکلات و سختی هایی وجود داشته باشد. این کتاب سعی می کند مخاطب را با انواع شرایط گوناگون که ممکن است در ساخت یک اپلیکیشن با آنها مواجه شود آشنا سازد و با ارایه راه حل هایی عملی، وی را قادر به ساخت اپلیکیشن هایی قدرتمند و کامل سازد.
این کتاب بیشتر به ارایه ی راه حل برای رفع مشکلات می پردازد و در بسیاری موارد از توضیحات تئوری پرهیز می کند تا از این طریق مخاطب به سادگی و با سرعت قادر به حل مشکلات موجود در اپلیکیشن خود باشد. البته باید توجه داشت توجه کمتر به موضوعات تئوری دلیلی بر کم اهمیت بودن آنها نیست؛ گاهی اوقات خواننده تنها به دنبال یافتن راه حل است و شرح بیش از حد، ممکن است وی را گیج کند.
اگرچه فصل اول این کتاب مروری مفصل از مفاهیم پایه ای مورد نیاز برای ساخت اپلیکیشن های اندرویدی ارایه می دهد، اما انتظار می رود مخاطب این کتاب با زبان جاوا آشنایی داشته باشد و اطلاعات کلی در مورد ساخت اپلیکیشن را بداند.

برای نصب نرم افزارهای لازم بر اساس آنچه در کتاب مطرح شده پیش بروید

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید