شبیه سازی معماری با Lumion 3d | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
مرجع کاربردی لومیون
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 0
یک فصل از کتاب را بخوانید

شبیه سازی معماری با Lumion 3d

مشخصات:
تعداد صفحات: 248
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 0-110-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1395 اول
وزن: 580 گرم
قیمت اصلی:
175000ریال
قیمت با تخفیف: 157500ریال

ارایه ی یک طراحی فوق العاده، بهترین راه برای راضی کردن کارفرماست. لومیون بهترین و سریعترین ابزار برای رسیدن به طرحی با کیفیت بالا می باشد. با لومیون به راحتی می توانید ایده و طرح های خود را به شکل تصویر یا ویدیو و حتی به حالت آنلاین و پانوراما به مشتریان ارایه کنید. روش کار ساده ی این نرم افزار باعث شده است که از 100 شرکت برتر معماری در دنیا، 51 مورد از آنها برای ارایه پروژه های خود از لومیون استفاده کنند.
همه ی نیاز شما در نرم افزار Lumion یک مدل خام است که می توانید آن را از هر نرم افزاری مثل 3ds Max، Revit، Sketch Up، AutoCAD وارد کرده و از صفر تا صد پروژه را در لومیون انجام دهید. محیط کاری این نرم افزار به شکل همزمان یا Realtime بوده و هنگام کار در صحنه نیازی به رندر نخواهید داشت. در لومیون به جای استفاده از CPU از تکنیک رندرنیگ GPU استفاده می شود و این علاوه بر بالا بردن سرعت کار، اجازه ی نمایش Realtime به کاربران را خواهد داد.
اکثر نرم افزارهای طراحی در صحنه های شلوغ با مدل های فراوان دچار مشکل می شوند، ولی تکنولوژی به کار رفته در لومیون این مشکل را برطرف کرده و به راحتی می توانید صحنه ها را با ده ها هزار درخت، ماشین، ساختمان و ... پر کنید.
در این کتاب با لومیون کاملا آشنا می شوید و نحوه ی ساخت محوطه، استفاده از کتابخانه ی لومیون، نورپردازی، ماده سازی و ایجاد انیمیشن و فیلم و تمام نکاتی که برای به سرانجام رساندن یک پروژه از ابتدا تا انتها لازم می باشد را خواهید آموخت.

برای دریافت PDF راهنمای نصب اینجا کلیک کنید.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید