MATLAB 2016 براي همه! | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
متلب 2016
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 2
یک فصل از کتاب را بخوانید

MATLAB 2016 براي همه!

مشخصات:
تعداد صفحات: 599
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 4-167-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1398 دوم
وزن: 1200 گرم
قیمت اصلی:
795000ریال
قیمت با تخفیف: 715500ریال

بدون تردید در این سال‌ها، نرم‌افزار MATLAB در میان دانشجویان، اساتید و سایر پژوهشگران رشته‌های فنی و مهندسی و نیز علوم پایه نام‌آشناست. اغراق نیست اگر بگوییم این زبان برنامه‌نویسی قدرتمند، در تمامی زمینه‌های مهندسی و علوم پایه و حتی پزشکی و مهندسی پزشکی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.

این نرم‌افزارِ بسیار گران‌قیمت، با دید ساده‌سازی روند کار با محیط‌های برنامه‌نویسی و نرم‌افزارها تهیه شده و این توانایی را دارد که راه حل‌های کارامد و مناسبی را برای مسایل و پروژه‌های علمی و صنعتی روز ارایه دهد. این محیط دووجهی و در عین حال ساده، در واقع به دو روش، زبان یا منظور ما را می‌فهمد؛ هم از طریق دستورها و کدهایی که در آن می‌نویسیم و هم با استفاده از ابزارهای تعاملی و تنها با چند کلیک.
مهم‌ترین ویژگی و مزیت متلب آن است که از اساس همه چیز را ماتریس می‌بیند و محاسباتش را براساس ماتریس‌ها انجام می‌دهد؛ حتی یک عدد یک رقمی را! در واقع، متلب از همان ابتدا، فارغ از این که مساله مورد نظر ما چقدر پیچیده و سنگین و یا ساده و پیش‌‌پاافتاده باشد، بدون آنکه ما را به دردسر بیاندازد، کارش را با ریاضیات پیشرفته آغاز می‌کند.
متلب، حجم کدها و یا به عبارتی دستورهای مورد نیاز ما برای حل مساله را به شدت کاهش داده است. این نرم‌افزار، دستورها و ابزارهای بسیار کاملی در زمینه‌ی به تصویرکشیدن داده‌ها و نتایج کارهای عددی در اختیار دارد که می‌توانیم ساده و بی‌دردسر از آنها بهره بگیریم. به عنوان یک قابلیت ارزشمند دیگر، متلب از راهنمای بسیار قدرتمندی برخوردار است؛ به نحوی که به سادگی می‌توانیم در مستندات آن به دنبال دستور یا ابزار مورد نظرمان بگردیم و پس از یافتن آن، به وسیله‌ی روشی ساده، اطلاعات کاملی از نحوه‌ی استفاده از آن بیابیم.
علاوه بر این موارد، نرم‌افزار متلب بی‌وقفه در حال به‌روزرسانی و سازگارشدن با علوم روز دنیاست و جعبه‌ابزارهای آن مدام در حال تکمیل و بهبود هستند. این کتاب برای همه کسانی که علاقه‌مند یادگیری MATLAB با زبانی ساده و آموزشی هستند، توصیه می‌شود.

ابتدا فایل‌های موجود در قسمت "فایل‌های مرتبط" در همین صفحه را دانلود و پس از آن، فایل‌های دانلودشده را از حالت فشرده خارج کنید. سپس عملیات نصب را با دقت براساس راهنمای نصب نرم افزار متلب 2016 که در فایل‌های دانلودشده موجود است، انجام دهید.

توجه: نرم افزار بر روی سیستم عامل 64 بیتی قابل نصب است و نرم‌افزار همراه کتاب، مطابق با روش نصب ارایه‌شده، تست شده است.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید