الفبای کامپیوتر (تمام رنگی) | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
آموزش کامپیوتر
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

الفبای کامپیوتر (تمام رنگی)

مشخصات:
تعداد صفحات: 426
قطع: وزیری
شابک: 8-169-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1396 دوم
وزن: 700 گرم
قیمت اصلی:
395000ریال
قیمت با تخفیف: 355500ریال

امروزه، کار با کامپیوتر، با زندگی روزمره ما درآمیخته و عجین شده است؛ فعالیت‌هایی همچون خرید اینترنتی، تبادل ایمیل، ثبت نام‌های اینترنتی، وبگردی و ... را با کامپیوتر انجام می‌دهیم و این‌ کار به ما کمک کرده است تا برای انجام امور روزمره خود هزینه و وقت کمتری صرف کنیم.
    اگر دانش شما در مورد کامپیوتر کم است، کتاب حاضر شما را با ابتدایی‌ترین مفاهیم دانش کامپیوتری روز آشنا می‌کند و رفته‌رفته شما را آماده می‌سازد تا پیشرفته‌ترین اطلاعات در این خصوص را بیاموزید و به‌کار ببندید. هرآنچه در مورد علوم کامپیوتری جدید نیاز داشته باشید در این کتاب خواهید یافت؛ آشنایی با سخت‌افزارهای موجود در کامپیوتر خانگی و نیز سخت‌افزارهای دیجیتالی نظیر تبلت، تلفن‌های هوشمند و لپتاپ، نحوه‌ی کار با کامپیوتر براساس ویندوزهای 7، 8.1 و 10، نصب و استفاده از آنتی‌ویروس، کار با مرورگرهای اینترنتی و مدیریت امور روزمره کامپیوتری در ویندوز از جمله مطالبی هستند که پس از مطالعه این کتاب با آنها آشنا خواهید شد.
   پس از مطالعه کتاب حاضر، نه تنها چگونگی کار با ویندوز را خواهید آموخت بلکه کار با برنامه‌های کاربردی آن ‌را یاد می‌گیرید. با اینترنت و گفت‌وگوهای مجازی آشنا می‌شوید و درمی‌یابید که چگونه ایمیل بخوانید و ارسال کنید. وبلاگ بسازید و تفاوت آن‌را با وبسایت بدانید. البته موارد اشاره شده تنها نمونه‌هایی از مطالب آموزشی این کتاب هستند. پس مطالعه را شروع کنید.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید