طراحی و شبیه‌سازی الکتریکی با ADS | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
آموزش ADS
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

طراحی و شبیه‌سازی الکتریکی با ADS

مشخصات:
تعداد صفحات: 472
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 1-171-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: اول 96
وزن: 800 گرم
قیمت اصلی:
375000ریال
قیمت با تخفیف: 337500ریال

کتابی که در پیش رو دارید شما را با یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی مدار آشنا می‌کند. Advanced Design System یا ADS به‌عنوان شاخص‌ترین محصول شرکت Keysight EEsof EDA، یک نرم‌افزار تحلیل Microwave می‌باشد که ابزار طراحی قدرتمندی را در اختیار مهندسان RF/Microwave، طراحان DSP و طراحان سیگنال ترکیب‌شده قرار می‌دهد.
   این برنامه شامل کتابخانه‌ای از قطعات معمول مانند المان‌های فشرده، خطوط انتقال، Power Splitterها، هایبریدها، دیودها، ترانزیستورها، منابع و غیره است که از آنها برای ساخت و شبیه‌‌سازی یک مدار یا سیستم استفاده می‌کند. نتایج خروجی‌هایی مانند پارامترهای S، طیف فرکانسی، نمودار حوزه‌ی زمان و توان ورودی خروجی مقایسه‌ای، در فرم‌های عددی و گرافیکی در این برنامه قابل دریافت هستند. همچنین برای رسیدن به عملکرد مورد نظر مدارتان به‌کمک ADS می‌توانید تکنیک‌های بهینه‌سازی مختلفی را به‌کار ببندید.
  در این کتاب ابتدا به معرفی نرم‌افزارها و ابزارها و گزینه‌های آن پرداخته شده و در ادامه، شبیه‌سازی‌های الکترومغناطیسی، FEM ، RF، طراحی فیلتر و میکرواستریپ، طراحی تقویت‌کننده‌های مایکروویو، شبیه‌سازی آماری، طراحی تقویت‌کننده‌های فرکانسی و تقویت‌کننده توان، طراحی سوییچ‌های RF MEMS و دیگر موارد، مورد بحث و بررسی قرار گرفته‌اند.

ویدیوی راهنمای تصویری نصب را از اینجا دانلود فرمایید.
توجه: نصب ADS 2016 بر روی ویندوزهای قدیمی‌تر از ویندوز 7 و همچنین سیستم‌های عامل 32 بیتی امکان‌پذیر نیست.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید