.ajax{ display: none; }

برنامه‌نویسی Android برای تکنولوژی‌های جدید | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
آموزش اندروید برای تکنولوژی‌های جدید
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

برنامه‌نویسی Android برای تکنولوژی‌های جدید

مشخصات:
تعداد صفحات: 632
قطع: وزیری
شابک: 9-191-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1396 اول
وزن: 1100 گرم
قیمت اصلی:
475000ریال
قیمت با تخفیف: 427500ریال

این کتاب به برنامه‌نویسی اندروید برای دستگاه‌هایی می‌پردازد که امکان آویختن آنها به بدن وجود دارد و به همین دلیل این دستگاه‌های اندرویدی اغلب دستگاههای «پوشیدنی» نامیده می‌شوند. در این کتاب، توسعه‌ی دستگاه‌های اندرویدی که با عنوان «اینترنت اشیا» نیز شناخته می‌شوند مورد بررسی قرار گرفته است. این دستگاه‌ها شامل ابزارهایی می‌شوند که Wearable نیستند، ولی عملکرد آنها فراتر از گوشی‌ها و تبلت‌های معمولی است.
فصل اول این اثر، به بررسی انواع مختلف تجهیزاتWearable و نیز امکانات و کاربرد گسترده‌ی آنها می‌پردازد. در این راستا، مطالبی را دربار‌ه‌ی مفاهیم، اصطلاحات، معیارهای قابل تمایز و فناوری برجسته‌ی‌ تجهیزات قابل پوشیدن یاد خواهید گرفت. به این ترتیب، نگاهی دقیق‌تر به انواع اپلیکیشن‌های اندرویدی قابل ‌توسعه برای دستگاه‌های قابل پوشیدن خواهید داشت. در فصل بعد می‌توانید بر تنظیم ایستگاه کاری خود تمرکز کنید و سپس امکانات Wearable اندروید را در فصل سوم، بررسی نمایید، به طوری‌که امکانات طراحی جدیدی که به اندروید اضافه شده‌اند و برای توسعه‌ی اپلیکیشن‌های پوشیدنی در دسترس هستند، مورد بحث قرار گرفته است. در فصل چهارم، اندروید استودیو و در فصل بعدی شبیه‌سازهای اپلیکیشن‌های پوشیدنی مطرح شده‌اند. در ادامه، توضیحات کاملی در خصوص WatchFaces داده شده است. همچنین تست اپلیکیشن و نیز توصیف کاربردی از APIهای مرتبط با اپلیکیشن پوشیدنی مورد بررسی قرار گرفته است.
این کتاب در هفده فصل کاربردی تدوین شده و به زبان ساده، مهارت‌های ساخت و توسعه‌ی اپلیکیشن‌های اندرویدی پوشیدنی را آموزش می‌دهد تا دریچه‌های جدید توسعه‌ی اندروید برای تجهیزات جدید را به روی مخاطبان باز کند.
برای دریافت کدهای منبع این اثر اینجا را کلیک کنید.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید