LabVIEW برای همه | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
LabVIEW برای همه
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

LabVIEW برای همه

مولف: John Essick
ویراستار: خلیل کولیوند
مشخصات:
تعداد صفحات: 696
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 8-185-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1396 اول
وزن: 1210 گرم
قیمت اصلی:
495000ریال
قیمت با تخفیف: 445500ریال

LabVIEW یک زبان برنامه‌نویسی گرافیکی است که به صورت گسترده‌ای برای کاربردهای مختلفی در صنایع، تحصیلات، آموزش و تحقیقات آزمایشگاهی به عنوان یک مدل استاندارد به‌منظور جمع‌آوری و پردازش داده‌ها کاربرد دارد و همچنین وسیله‌ای برای کنترل و شبیه‌سازی ابزارهای مجازی است؛ این برنامه یک نرم‌افزار قدرتمند و قابل انعطاف برای تجزیه و تحلیل سیستم‌های اندازه‌گیری محسوب می‌شود.
کتاب حاضر می‌تواند برای همه علاقه‌مندان به کار با این نرم‌افزار قدرتمند و کسب مهارت در آن مورد استفاده قرار گیرد. فرض این کتاب بر آن است که مخاطب پیش‌زمینه‌ای از LabVIEW نداشته و هیچ دانش قبلی درباره برنامه‌نویسی ندارد. مزیت این اثر آن است که خواننده می‌تواند به دلخواه خود عمق مطالب را انتخاب کند و این به معنی آن است که چه مبتدی و تازه‌کار باشید و چه حرفه‌ای و آشنا به نرم‌افزار، مطالعه این کتاب به شما کمک خواهد کرد. فصل‌های ابتدایی کتاب (پنج فصل اول) اصول اولیه را شامل می‌شوند و مبانی برنامه‌نویسی در LabVIEW و نیز داده‌برداری را ارایه می¬دهند. در ادامه، جزییات بیشتر در برنامه‌نویسی و آنالیز داده و همچنین داده‌برداری و کنترل DAQ مطرح می‌شود.
این کتاب مبتنی بر مسایل واقعی است و این ویژگی آن را به یک کتاب کاربردی تبدیل کرده است؛ به طوری که پروژه‌های فراگیر و ارزشمندی در آن مطرح شده و قسمتی نیز با عنوان «پروژه‌تان را خودتان انجام دهید» در آن پیش‌بینی شده است که در آن شما را گام به گام تا انجام یک پروژه پیش می‌‎برد.

برای دانلود رایگان راهنمای کامل تصویری نصب برنامه اینجا کلیک کنید.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید