.ajax{ display: none; }

آموزش طراحی و تصویرسازی هنری با Illustrator CC 2018 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
ایلوستریتور
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

آموزش طراحی و تصویرسازی هنری با Illustrator CC 2018

مشخصات:
تعداد صفحات: 340
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 6-313-979-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 1396 اول
وزن: 750 گرم
قیمت اصلی:
350000ریال
قیمت با تخفیف: 315000ریال

ادوبی ایلوستریتور رقیب جدی و البته پیشتاز کورل، یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال قدرتمندترین نرم‌افزارهای شرکت ادوبی است که بر اساس فضای برداری بنا نهاده شده و برای طراحی و خلق تصاویر برداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آ«جایی که بیش از پنجاه درصد محیط و ابزارهای این نرم‌افزار کاملا مشابه نرم‌افزار شناخته‌شده فتوشاپ است، کاربران فتوشاپ، ایندیزاین و نیز فلش به راحتی می‌توانند با این نرم‌افزار به خوبی ارتباط برقرار کنند و المان‌های گرافیکی مورد نیازشان را در آن ساخته و به محیط دلخواه خود وارد کنند.
ایجاد و ویرایش مسیرهای برداری، توانایی تایپوگرافی‌های بدیع، افکت‌های دوبعدی و سه بعدی کارامد و زیبا، امکانات ساده‌سازی طراحی و رسامی فوق‌العاده، پنل‌ها و دستورهای متنوع رنگ، سازگاری با فرمت‌های دیگر و نرم‌افزارهای ادوبی و بالاخره خروجی‌های بسیار باکیفیت و سبک برای چاپ تجاری یا انتشار در محیط وب و رساه‌های دیجیتال از ویژگی‌های بارز این نرم‌افزار است.
کتاب حاضر حاصل سالیان متمادی تجربه کاری و تدریس نرم‌افزارهای گرافیکی مولفان است و سعی شده با تعدد مثال‌های کاربردی و همچنین ارایه ویدیوهای آموزشی جنبی، زمینه سهولت ارتباط مخاطب با نرم‌افزار را بیش از پیش فراهم آورد.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید