راه سازي و نقشه برداري با Civil 3D 2019 (به همراه فیلم آموزشی پروژه) | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
civil3d 2019
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

راه سازي و نقشه برداري با Civil 3D 2019 (به همراه فیلم آموزشی پروژه)

مشخصات:
تعداد صفحات: 472
قطع: وزیری
کتاب دارای DVD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 1-212-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 97 اول
وزن: 890 گرم
قیمت اصلی:
475000ریال
قیمت با تخفیف: 427500ریال

AutoCAD Civil 3D محصولی نسبتا جدید از شرکت Autodesk است که باتوجه به امکانات موجود در آن میتوان این برنامه را به عنوان یکی از کامل ترین نرم افزارهای طراحی راه دانست. ازجمله ویژگی های مهم این نرم افزار، توانایی طراحی پویا و همچنین امکان طراحی مدل سه بعدی مولفه های راه می باشد. از دیگر مزایای AutoCAD Civil 3D می توان به افزایش راحتی کاربران، امکان لینک شدن به سایر برنامه ها مانند AutoCAD و AutoCAD Land Desktop و همچنین پارامترهای دخیل در ایمنی مسیر اشاره کرد.
کتاب حاضر دربردارنده ابزارهای پرکاربرد AutoCAD Civil 3D و همچنین مطالبی تازه پیرامون ویژگی های جدید آخرین نگارش این برنامه، یعنی AutoCAD Civil 3D 2019 می باشد. این کتاب مرجعی برای توانمندسازی کاربران به منظور رسیدن به بهره وری زیاد با استفاده از AutoCAD Civil 3D است. تمرین ها و مثال های کتاب براساس دنیای واقعی طراحی شده اند. دو فصل ابتدایی کتاب برخلاف اهمیت بسیار زیادشان، بیشتر جنبه ی کلی و مقدماتی دارند و پس از آن به سراغ یک پروژه توسعه زمین مسکونی از ابتدا تا انتها خواهید رفت.
همچنین فراموش نکنید که لوح فشرده این کتاب علاوه بر فایل مثال ها، شامل فیلم های متنوع آموزش عملی این نرم‌افزار مطابق با مطالب، پروژه ها و مثال های موجود در کتاب است و فایل های نصب نرم افزار را نیز به همراه دارد.

ویدیوی راهنمای تصویری نصب را از اینجا دانلود فرمایید.
برای بهره‌برداری حداکثری از فیلم راهنمای تصویری نصب، بلندگوهای سیستم خود را روشن کنید.

کدهای درخواستی محصولات Autodesk 2019 برای نصب به فیلم پیوست شده‌اند.

توجه: روال عملیات نصب همه محصولات اتودسک شامل اتوکد و تری‌دی‌‌استودیو مکس یکسان می‌باشد و کافی است روش نصب یکی از آنها را بدانید.

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید: اضافه نمودن دیدگاه جدید