معرفی کتابهای جدید - آموزش تصویری Word 2016 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا

معرفی کتابهای جدید - آموزش تصویری Word 2016

انتشارات دانشگاهی کیان مجموعه کتاب‌های خودآموز تصویری و رنگی Office2016 را چاپ کرده است. این مجموعه کتاب‌ها PowerPoint ، Word ، Excel و Access و Office را در بر می گیرد. از این مجموعه ، کتاب Access و Office در دست چاپ است و سایر موارد در ویتریت سایت نشر دانشگاهی کیان، موجودند. این مجموعه به صورت رنگی و با زبان ساده و روان تدوین شده است. از مزیت های این مجموعه کتاب می‌توان به بالا بودن کیفیت تصاویر و سادگی و روان بودن زبان اشاره کرد. همچنین در این مجموعه برای هر مبحث، تصویری به همراه توضیحات اختصاص داده شده است ، به همین دلیل این مجموعه به خودآموز تصویری معروف شده است. این مجموعه اگرجه برمبنای سری کتاب‌های لاتین انتشارات ویلی تدوین و بازگردان شده اما تنها ترجمه صرف نیست، بلکه مترجم علاوه بر ترجمه کتاب ، دانش خود را نیز به زبان گویا بیان کرده است، درواقع می‌توان گفت در این مجموعه، آفیس برمبنای استفاده کاربر زبان فارسی بازنویسی و آموزش داده شده است. هرکدام از کتاب های مجموعه Office شامل دی وی دی همراه نیز هستند که این لوح فشرده برنامه آفیس 2016 را در خود دارد.
    این مجموعه به گونه ای نوشته شده که افراد مبتدی و حرفه ای بتوانند براساس نیاز خود از آن استفاده کنند. در سایت انتشارات دانشگاهی کیان می‌توانید در قسمت مربوط به هریک از کتاب ها یک فصل به همراه فهرست مطالب را مطالعه کنید .
در این پست به شرح کتاب Word 2016 می پردازیم.

    کتاب خودآموز تصویری Word 2016 ترجمه ی مهندس امیر فروزنده دهکردی و 340 صفحه است. این کتاب شامل چهارده فصل است و ابتدا مخاطب را با محیط Word آشنا می کند . سپس به مدیریت اسناد، ویرایش متن ها ، چگونگی درج پاراگراف بندی ، درج جدول ، نمودار و کار با تصاویر می پردازد. مطالب کتاب در فصل های پایانی تخصصی تر می شوند، البته هر مخاطبی با توجه به نیاز خودش می‌تواند از مطالب کتاب استفاده کند. از آنجا که توضیحات این کتاب همراه با تصویر است، خواننده به راحتی میتواند مطالب کتاب را یاد بگیرد.

    در ابتدای هر فصل ، مقدمه ای کوتاه درباره ی کلیت موضوع فصل اورده شده است که این مقدمه ها موجب آشنایی مخاطب با فضای کلی فصل می‌شود. به علاوه هر مطلبی با مقدمه ای کوتاه در مورد خود آن مطلب و فایده و موارد استفاده از آن شروع می شود و سپس مطالب تئوری همراه با تصویر شرح داده می شود.
نکته ها با رنگ دیگری و در کادر های رنگی که ان را از متن اصلی جدا می کند ، در کتاب مشخص شده اند.هر فصل کتاب نیز رنگ متفاوتی از فصل های دیگر دارد که آنها را از یکدیگر متمایز میکند.
در پایان باید گفت کتاب‌های نشر دانشگاهی کیان با هدف روانی و سادگی ویرایش می‌شوند تا فهم مطالب برای مخاطب آسان و همه گیر باشد .
اکنون برای خواندن یک فصل از کتاب اینجا را کلیک کنید .