درباره ما

نشر دانشگاهی کیان با چاپ نزدیک به هزار عنوان کتاب در بخش دانشگاهی، فنی و مهندسی و علوم پایه توانسته است در طول بیش از یک دهه تلاش مستمر ‌در حوزه‌ی نشر جایگاه ویژه‌ای میان علاقه‌مندان کتاب‌های تخصصی و دانشگاهی پیدا کند. این نشر قصد دارد در سایه‌ی الطاف الهی و همت متخصصان جوان و دانش‌محور حوزه‌ی چاپ و نشر و نیز به کمک قلم توانای نویسندگان برجسته دانشگاهی و صنعتی عضو خانواده خود، دسترسی آسان علاقه‌مندان اعم از دانشجویان، پژوهشگران و نیز اساتید ارجمند را به محتوا و کتاب‌های پربار و غنی بومی فراهم سازد.

در این راستا، با توجه به نیاز مبرم بخش دانشگاهی و نیز صنعتی کشور به کتاب‌های فارسی مناسب و پرمحتوا در حوزه فنی و مهندسی، اقدام به راه‌اندازی و گسترش دپارتمان­‌های تخصصی براساس رشته‌های دانشگاهی و تحقیقاتی نموده و افتخار همکاری با اساتید به نام و اهل فن و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی فعال در جهت بررسی نیازها و موانع تولید و نشر کتاب‌های درسی و دانشگاهی و مراجع آموزشی و کاربردی با هدف نگارش اصولی کتاب، مطابق با روش‌ها و استانداردهای نوین آموزشی را در کارنامه خود دارد و توانسته است با استفاده از تخصص ارزشمند اعضای آکادمیک این دپارتمان‌­ها در بخش‌های تالیف، ترجمه و نیز ویراست کتب فنی و مهندسی، با توجه به بازخوردهای سازنده و متفکرانه مخاطبان، اقدام به چاپ کتاب‌های ارزشمند و کاربردی نماید.

به این منظور از تمامی علاقه‌مندان و پژوهشگران عرصه علوم فنی و مهندسی درخواست می‌شود پیشنهادهای خود را در زمینه چاپ و نشر کتاب‌های ارزنده خود مطرح نمایند تا دست در دست یکدیگر در جهت دستیابی به دانش فنی و فناوری‌های جدید و بهبود کمی و کیفی منابع علمی حوزه آموزش و پژوهش گام برداریم.

برای درج پیشنهاد و انتقادهای خود در مورد کتاب‌های این مجموعه از گزینه‌های پیش­‌بینی‌­شده برای نظرخواهی در صفحه مربوط به هر کتاب در وب‌سایت و نیز برای پیشنهاد چاپ کتابتان از گزینه موجود در صفحه آغازین وب‌سایت استفاده نمایید. همچنین علاقه‌مندان کتاب‌های فنی و مهندسی می‌توانند با دنبال کردن صفحه رسمی اینستاگرام نشر و عضویت در آن به آدرس kianpublication@ از جدیدترین کتاب‌های چاپ شده توسط این نشر مطلع گردند.