مرجع کوچک کلاس برنامه‌نویسی C | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
مرجع کوچک C
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

مرجع کوچک کلاس برنامه‌نویسی C

مولف: Mikael olsson
مترجم: جواد قنبر
مشخصات:
تعداد صفحات: 96
قطع: رقعی
شابک: 5-227-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: اول 97
وزن: 200 گرم
قیمت اصلی:
195000ریال
قیمت با تخفیف: 156000ریال

سری جذاب کتاب‌های مرجع کوچک، از این جهت نظرها را به خودش جلب می‌کند که با کمترین حجم ممکن و بدون حواشی، تمامی سرفصل‌های لازم برای آموزش یک مبحث را در خود دارد. کتاب‌های حجیم مثل سنگ بزرگ می‌مانند و علامتی برای نزدن! اما این سری کتاب‌ها ما را در مدت کوتاهی به سرمنزل مقصود می‌رسانند و به نوعی، تجربه مطالعه لذت بخشِ پیوسته و بدون خستگی را نصیبمان می‌کنند. یادمان باشد که سرفصل‌ها کامل و جامع است و این کتاب‌ها با وجود حجم کم، می‌توانند به‌‌عنوان مرجع مورد استفاده قرار بگیرند.
در این کتاب در 21 فصل، همه امکانات و دستورهای مورد نیاز محیط پرکاربرد C معرفی و آموزش داده شده‌اند تا این کتاب به‌عنوان یک مرجع دستی و همراه، قابل استفاده باشد. همچنین اطلاعات این کتاب به‌نحوی مهیا شده تا برای هر برنامه‌نویس با هر سطحی چه مبتدی و چه پیشرفته، قابل استفاده و مهم باشد.
سرفصل‌های این کتاب شامل معرفی متغیرها، عملگرها، اشاره‌گرها، آرایه‌ها، رشته‌ها، دستورهای شرطی و حلقه، توابع، Enum، Struct، Typedef، Union و نیز نحوه تبدیل انواع داده، کلاس‌های ذخیره‌سازی، ثابت‌ها، پیش‌پردازنده، مدیریت حافظه، آرگومان‌های خط فرمان و Headerها می‌شود.