برنامه‌های کاربردی بینایی ماشین با OpenCV 3 | نشر دانشگاهی كيان

ورود اعضا
پردازش تصویر با OpenCV 3
امتیاز:
تعداد امتیاز ها: 1
یک فصل از کتاب را بخوانید

برنامه‌های کاربردی بینایی ماشین با OpenCV 3

مشخصات:
تعداد صفحات: 424
قطع: وزیری
کتاب دارای CD می باشد (گزارش اشكال)
شابک: 8-242-307-600-978
تاریخ و نوبت چاپ: 98 اول
وزن: 680 گرم
قیمت اصلی:
1300000ریال
قیمت با تخفیف: 1040000ریال

OpenCV (Open Computer Vision) کتابخانه‌ای متن‌باز شامل صدها الگوریتم بهینه‌سازی شده برای پردازش تصویر و ویدیو است که از زمان معرفی آن در سال 1999، به میزان زیادی از سوی جامعه محققان و توسعه‌دهندگان بینایی ماشین به عنوان ابزار توسعه‌ی پایه پذیرفته شده است. OpenCV در ابتدا در اینتل به وسیله یک گروه به سرپرستی گری بردسکی توسعه داده شد. این کار به‌منظور توسعه‌ی تحقیق در زمینه‌ی بینایی ماشین و ارتقای کاربردهایی که به‌شدت از پردازنده استفاده می‌‌کردند، انجام شد.
این کتاب ویرایش سوم کتاب برنامه‌های کاربردی بینایی ماشین با OpenCV است که براساس نسخه سوم OpenCV و زبان C++ نوشته شده است. همه دستورالعمل‌های کتابِ پیشین مورد بازبینی قرار گرفته و به‌روزرسانی شده‌اند. همچنین مطالب و فصل‌های جدیدی نیز ارائه شده‌اند تا خواننده هرچه بهتر با کارکردهای اساسی این کتابخانه آشنا شود.
این کتاب بسیاری از ویژگی‌های کتابخانه را پوشش و به شما نشان می‌دهد که چگونه از آنها برای انجام کارهای خاص استفاده کنید. اگرچه هدف ما پوشش تمام جزییات و گزینه‌های ارائه شده در توابع و کلاس‌های OpenCV نیست، اما در عوض، ارائه‌ی عناصر مورد نیاز برای ساخت برنامه‌های دلخواه از پایه، مورد توجه قرار گرفته است. درنهایت باید گفت این کتاب به شما فرصت می‌دهد تا با دنیای تحلیل تصویر و ویدیو هرچه بیشتر و بهتر آشنا شوید.